Esame šeima, kuri pasirinko ramų gyvenimą gamtoje. Bet taip jau atsitiko, kad tiek prisipildėme tos ramybės, gėrio, kad atėjo noras pasidalinti su kitais. Pagaliau suvokėme, kad gyvenimo tikslas yra duoti. O kuo galėtume dalintis? Tuo, ką mokame, žiniomis, bendravimu, savo namų šiluma, patirtimi, ramybe ir pan. Auginame dvi mažas dukrytes ir norime, kad jos pažintų pasaulį per savo patyrimus, o ne per mūsų suaugusiųjų primestas taisykles. Todėl pats pirmasis mūsų suorganizuotas seminaras vyko vaikų ugdymo tema – pasikvietėme visame pasaulyje žinomą lietuvę Foreli Kramarik, kuri visus savo vaikus augino ir mokino namuose. Buvo nuostabu pamatyti abu Kramarik genijus – dailininkę Akianę ir filosofą Ilją. Tikiuosi, kad visi žinote šią nuostabią šeimą.

Besigilindami į žmogaus būtį, nekintančias gyvenimo vertybes, tiesas ir nesibaigiančios laimės Šaltinį, atradome tai, ko ieškojome taip seniai… O atradę laimę, ja dalinamės su kitais - kviečiamės pas save įvairius lektorius, kurie skaito paskaitas dvasingumo, savirealizacijos, sąmoningumo bei sveikatos temomis. Taip pat organizuojame įvairias edukacijas vaikams ir suaugusiems, apie jas plačiau sužinosite paspaudę čia »»»

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų sodyboje. Ar į svečius, ar į renginius. Džiaugiamės, kad esame reikalingi. Tikimės, kad norėsite sugrįžti pas mus dar ir dar. Viliamės suvaidint bent mažą vaidmenį Jūsų gyvenimo kelionėje… 

STRAIPSNIAI

Spauda apie mus