Esame šeima, kuri pasirinko ramų gyvenimą gamtoje. Bet taip jau atsitiko, kad tiek prisipildėme tos ramybės, gėrio, kad atėjo noras pasidalinti su kitais. Pagaliau suvokėme, kad gyvenimo tikslas yra duoti. O kuo galėtume dalintis? Tuo, ką mokame, žiniomis, bendravimu, savo namų šiluma, patirtimi, ramybe ir pan. Auginame dvi mažas dukrytes ir norime, kad jos pažintų pasaulį per savo patyrimus, o ne per mūsų suaugusiųjų primestas taisykles. Todėl pats pirmasis mūsų suorganizuotas seminaras vyko vaikų ugdymo tema – pasikvietėme visame pasaulyje žinomą lietuvę Foreli Kramarik, kuri visus savo vaikus augino ir mokino namuose. Buvo nuostabu pamatyti abu Kramarik genijus – dailininkę Akianę ir filosofą Ilją. Tikiuosi, kad visi žinote šią nuostabią šeimą.

Besigilindami į žmogaus būtį, nekintančias gyvenimo vertybes, tiesas ir nesibaigiančios laimės Šaltinį, atradome tai, ko ieškojome taip seniai… O atradę laimę, ja dalinamės su kitais - kviečiamės pas save įvairius lektorius, kurie skaito paskaitas dvasingumo, savirealizacijos, sąmoningumo bei sveikatos temomis. Visuomet pagaminame dalyviams vegetarinius pietus, priimame ir šeimas su vaikučiais, kad visi jaustųsi patogiai ir jaukiai. Vėliau pradėjome organizuoti ir vasaros stovyklas, kurių tikslas – ne tik poilsis gamtoje, bet ir žmogaus sveikatinimas bei dvasinio pasaulio pažinimas. O kai įgudome gaminti maistą, kilo noras – atskleisti vegetarinio maisto privalumus bei įvairovę, nes didžioji visuomenės dalis visiškai nenutuokia koks skanus ir vertingas yra vegetarinis maistas.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų sodyboje. Ar į svečius, ar į renginius. Džiaugiamės, kad esame reikalingi. Tikimės, kad norėsite sugrįžti pas mus dar ir dar. Viliamės suvaidint bent mažą vaidmenį Jūsų gyvenimo kelionėje… 

STRAIPSNIAI

Spauda apie mus