Chiromantija - pagrindinės delno linijos

Mielieji, turime Jums džiugią naujieną, jog į Marijampolę atvyksta chirologas, astrologas ir numerologas Ruslan Valeiša!

Kai kurie jau esate susipažinę su Ruslanu „Laimės namuose“ seminare apie Numerologiją, o dabar jis atvyksta pasidalinti savo sukauptomis žiniomis apie unikalias mūsų delnų linijas.

Tai bus praktinis seminaras, sudarytas iš II dalių.

I-oje dalyje kalbėsimės apie pagrindines delno linijas - gyvenimo, širdies, galvos ir likimo.
II-oje – klausimų ir atsakymų valanda.

Ruslan Valeiša – daugiau kaip 10 m. praktikuoja ezoterinius mokslus. Vilniaus universitete jis apsigynė magistro laipsnį ir turi geologo specialybę. 2017 m. ezoterinių mokslų centre „Du Pasauliai“ R. Valeiša baigė ezoterinių mokslų daktarės Astos Svirkienės vedamus chirologijos I ir II kursus. 2018 m. Rusijos astrologijos mokykloje „Volchvi“ R. Valeiša baigė A. A. Astrogoro vedamus chiromantijos, klasikinės astrologijos ir naujos kosminės psichologijos „Sielos formulė“ kursus. Dalyvavo žymaus vedų chiromanto K. Pilipišino ir chiromantės M. Tichonovos mokymuose ir kt. Dalyvauja žiniasklaidoje: „Moteris“ „Lietuvos rytas“ ir „Raktas“ žurnale.

Daugiau info apie patį lektorių: https://bit.ly/2GsWXwy arba http://7era.lt/

I dalis. Chiromantija - pagrindinės delno linijos ir jose užkoduota informacija.
Kokia informacija neša gyvenimo, širdies, galvos ir likimo liniją? Ką reiškia, jei sutinkama linija yra gili ar paviršinė, tiesi ar lenkta, banguota ar defektuota? O linijos gyvenimo eigoje ar gali keistis?

II dalis. Chiromantija – klausimų ir atsakymų valanda. Čia galėsite užduoti lektoriui Jums rūpimą klausimą apie delnus.

Pirmą kartą chiromantija buvo paminėta Senovės Indijoje. Kadangi delnuose atsispindi detali ir patikima informacija apie žmogų, praktikuojantiems chiromantams delnai yra puiki priemonė, kuri skirta žmogaus asmenybei atskleisti ir suprasti, tiek jo vidiniam, tiek išoriniam pasaulio savitumui pajausti, ryšiui su jo paties likimu nustatyti. Neįtikėtina, bet kiekvieno žmogaus delnų linijos yra visiškai unikalios (netgi dvynių delnų linijos nesutampa), o tai, savo ruožtu, teikia delnams, kaip asmens tyrinėjimo priemonei, didžiulį informatyvumą.

Seminaro kaina - 20 Eur. Trukmė 3 val. (Į kainą įskaičiuotos ir „Laimės namų“ vegetarinės vaišės).

Registruokitės jau dabar tel. 863616433 arba el.p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sudalyvaukite šiame seminare ir gaukite atsakymą į Jums rūpimus klausimus! Palydėkime vasarą su džiaugsminga žinia į priekį - „Štai koks aš, ir dabar žinau, kad galiu!!!“ ;)