Maloniai kviečiame į kasmetinę vasaros stovyklą Kardokuose. Labai bus smagu susitikti jau su nuolatiniais mūsų stovyklautojais, bet labai laukiame ir naujų dalyvių.

Šį kartą programa bus labai įvairiapusiška. Taigi:

Norime pakviesti visus pasigilinti į savo jausmus bei emocijas, kurie glūdi giliai mūsų pasąmonėje, gal būt neišreikšti ir užspausti, kas sukelia visų ligų pasekmes.

Jūratė Arštikaitienė - koučingo, sąmoningo kvėpavimo specialistė, praves teorinį - praktinį užsiėmimą „Emocinis intelektas“. O taip pat ji pakvies pažaisti Sąmoningumo žaidimą „Points of You“, apie kurį jau tikriausiai girdėjote :) O jei ne, tai būtinai turite išbandyti, tai - gili, bet kartu ir žaisminga kelionė į ... save.

Saulius Arštikaitis Lietuvoje yra žinomas kaip pirmasis ir bene vienintelis Lietuvoje, kuris pats iš natūralaus medžio gamina seniausius pučiamuosius instrumentus pasaulyje – digeridoo (didžeridū). Jis mums pristatys šiuos archainius instrumentus, o taip pat bus galimybė ir patiems išmėginti įpūsti šią "dūdą". Ir patikėkit, tai visai nėra lengva ;) Laukia puiki atrakcija.

Žinoma, kokia mūsų stovykla be rytinės mankštos. Eugenija Siaurusevičienė - Shivanada jogos mokyklos mokinė, pakvies mus visus pasitikti dieną su pilnu energijos ir išmankštintu kūnu.

Su džiugia gaidele pranešu, kad turėsime ypatingą stovyklos svečią - Defi.lt naujienų portalo astrologę Lolitą Žukienę! Tik šį kartą ji kalbės ne apie mūsų horoskopus, bet apie ... gyvuosius akmenėlius. Kaip akmuo gali veikti mūsų asmenybę bei gyvenimą. (Bus galimybė įsigyti tauriųjų akmenėlių).

Šeštadienio vakarą galėsite išbandyti save Rebefingo sesijoje kartu su muzikos ir kvapų meditacija. Tai nepaprastai veiksminga sąmoninga kvėpavimo technika. Ją pasitelkęs kiekvienas galime susidoroti tiek su fizinėmis, tiek su emocinėmis bėdomis.

Žinoma, ir mes, kaip stovyklos šeimininkai, pakviesime tradiciškai prisijungti į mūsų veiklas - sveiko maisto gaminimo pamokėlę bei šokius ratu.

Būtinai pasiimkite savo atžalas kartu. Visos stovyklos metu vaikus užims vaikų švenčių ir pramogų „Juoko kauliukas” įkūrėja ir animatorė Justė Šilingė, kuri savo pozityvumu ir energija gali pralinksminti bet kurį vaiką ir suaugusįjį :)

Primenu, kas ruošiatės dalyvauti mūsų stovykloje pirmą kartą:

- Tris kartus per dieną Jus maitins stovyklos šeimininkas Rolandas gardžiausiais vegetariniais patiekalais

- Nakvynė - palapinėse! Tai tokia reta ir puiki proga pajusti TIKRĄ ryšį su gamta, o taip pat ir priimti iššūkį gyventi be patogumų ;) (Na, o kas jau tikrai nepasiryš nakvoti palapinėje, bus galimybė miegoti šiaudiniame name)

- Turėti savo palapines ir indus valgymui (šaukštą, puodelį ir bliūdelį)

- Jogos kilimėlius mankštai bei meditacijai.

Stovyklos mokestis: suaug. – 80 Eur., porai – 140 Eur. Vaikams: nuo 3 iki  5m. - 10 Eur., nuo 6 iki 12 m. – 15 Eur., nuo 13 iki 17 m. – 20 Eur.

Kviečiame registruotis jau dabar tel.: 863616433 arba el.p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir atsiųsime Jums išsamią programą.

Susitikime ir vėl, bičiuliai, jau pasiilgome Jūsų visų!!!

 



LolitaLolita Žukienė: "Žiniomis ir sugebėjimais padėsiu jums sužinoti situacijų priežastis ir numatyti sėkmingiausius būdus įvykiams pakreipti jums palankiausia kryptimi", - Lietuvoje gerai žinoma astrologė padeda žmonėms sėkmingai keliauti savo gyvenimo keliu. Daugiau apie ją galite sužinoti, apsilankę asmeninėje Lolitos svetainėje: http://lolitazukiene.eu/apie-mane/

 

Justė Šilingė: "Jau du metus esu nuostabios dukrytės Vėjūnės mama. Dar iki jai gimstant taip viskas susiklostė, kad dirbant visuomenės sveikatos specialiste, teko padirbėti ir Justėsu lopšelių-darželių vaikučiais. Pradžioje nebuvo lengva. Didžiausias iššūkis - pakeisti požiūrį apie visuomenės sveikatos specialistą, jog tai ne daktariukė ar seselė. Teko rimtai pasukti galvą, „perlipti” per save ir iš tetos su kostiumėliu patapti linksmu kiškučiu, mėgstančiu valytis dantukus, kurti pasaką apie berniuką vardu Murziukas, klouno kostiumu lekioti su dviračiu bei šėlioti Kake Make su paspirtuku po vaikų pilną salę. Iš to gimė nuosavas verslas pavadinimu „Juoko kauliukas” - personažai vaikų šventėms ir jų organizavimas. Ir taip jau 4 m. nesibaigiančių vaikų gimtadienių, švenčių, išleistuvių. Paklausite, ar nenusibodo? Būna, kai sakau, jog gana, daugiau nebebūsiu princese, ar piratu...Tada praeina renginys ir vėl pilna energijos ir džiaugsmo laukiu kito. Kvailioti, šėlioti, išdykauti - retas suaugęs gali sau tai leisti...O aš galiu ir dėlto labai myliu savo darbą bei vaikus, kurie man leidžia vėl sugrįžti į vaikystę."

 

EugenijaEugenija Siaurusevičienė: "Esu Hatha jogos mokytoja, baigusi Shivanada jogos mokyklą. Gyvenu pagal visatos principus, priimdama jos dovanas ir dalindamasi su kitais. Joga man – gyvenimo būdas, kuris leidžia atsiskleisti tikrajai savo esybei su visais niuansais. Myliu savo veiklą iki dangaus ir atgal."

 

SauliusSaulius Arkštikaitis - pirmasis ir bene vienintelis Lietuvoje, kuris pats iš natūralaus medžio gamina seniausius pučiamuosius instrumentus pasaulyje – digeridoo (didžeridū).
Šiaurinės Australijos aborigenų pučiamasis instrumentas, priskiriamas natūralaus medžio trimitui, buvo naudojamas mažiausiai prieš pusantro tūkstančio metų.
Neturintis muzikinio išsilavinimo vyras du spalvotus „pagalius“ pirko sendaikčių turguje, internete sužinojo, kad tai digeridoo, o likus trims mėnesiams iki savo gimtadienio pažadėjo išmokti jais groti.
Netrukus jis ne tik išmoko groti, bet jau daugiau nei dveji metai gamina lietuviškus digeridoo. Eukaliptai, iš ko įprastai gaminami australietiški digeridoo, Lietuvoje neauga, todėl įspūdingus instrumentus gamina iš miške rasto gerokai išdžiūvusio uosio, eglės, juodalksnio, slyvos, ąžuolo.
Saulius pagamino jau ne vieną dešimtį nuo pusmetrinio iki pustrečio metro ilgio. Tradiciškai šis instrumentas siekia apie nuo metro iki pustrečio ar net trijų.
„Du visada laikau mašinoje. Užsidedu ant peties ir einu kur nors ant piliakalnio pagroti“, - šypsosi vyras.
Pristatymo metu sužinosime ne tik įdomybes apie digeridoo, išgirsime ir pamatysime ne vieną „atkeliausiantį“ egzotišką instrumentą, bet bus galimybė jais išmokti groti ar net įsigyti!

 

JūratėJūratė Arštikaitienė, vertinanti žmogaus ryšį su žmogumi, su pačiu savimi ir aplinka. Kad suprasti, kaip kurti vertingus santykius, teko mokytis koučingo, sąmoningo kvėpavimo, gilintis į emocinį intelektą, sisteminę šeimos psichoterapiją. Gera dalintis sukauptomis žiniomis ir patirtimi.
Mokytoja, socialinė pedagogė Sintautų pagrindinėje mokykloje. Šakių vaikų dienos centro direktorė.

Prieš 16 m. išvykęs į Pietų Korėją praktikuoti dzenbudizmo, aktorius, režisierius, rašytojas, vienuolis Kęstutis Marčiulynas – Bo Haeng Sunim dažnai atvyksta į Lietuvą pasidalinti su lietuviais savo patirtimi, veda seminarus, padeda dvasiniams ieškotojams surasti atsakymus. Vienuolis yra parašęs knygą „Laiškai iš Drakono kalnų“, o taip pat pastatęs monospektaklį „Auksinė šventykla“, kuris buvo rodomas daugelyje Lietuvos miestų.