Prieš 16 m. išvykęs į Pietų Korėją praktikuoti dzenbudizmo, aktorius, režisierius, rašytojas, vienuolis Kęstutis Marčiulynas – Bo Haeng Sunim dažnai atvyksta į Lietuvą pasidalinti su lietuviais savo patirtimi, veda seminarus, padeda dvasiniams ieškotojams surasti atsakymus. Vienuolis yra parašęs knygą „Laiškai iš Drakono kalnų“, o taip pat pastatęs monospektaklį „Auksinė šventykla“, kuris buvo rodomas daugelyje Lietuvos miestų.

Tikriausiai, jau didžioji Lietuvos dalis žino šį aktyvų visuomenės veikėją, paperkantį visus savo humoro jausmu, paprastumu ir noru dalintis savo dvasine patirtimi.

Labai smagu, kad Bo Haeng Sunim sutiko apsilankyti „Laimės namuose“, kur Jis praleis visą dieną su dalyviais – atsakinės į klausimus ir praves dvasines praktikas. Kviečiame visus, kuriems dar nebuvo galimybės pažinti Kęstutį į susitikimą, bei tuos, kurie trokšta dvasinių žinių ir nori artimiau susipažinti su dzen budizmo praktikomis.

Penktadienio programa:

10.00  - 12.00 val. Klausimai – atsakymai

12.00 – 13.00 val. Vegetariniai pietūs

13.00 – 16.00 val. Susipažinimas su praktikomis:

108 nusilenkimai, mantra ir meditacija balsu, energetiniai pratimai Son You

16 – 17 val. Diskusijos

 

Dalyvio mokestis  - 20 Eur. (tegul mokestis nebūna kliūtis dalyvauti, prašome skambinti, susitarsime)

Prašome turėti savo jogos kilimėlius ir indus pietums (puodelį, šaukštą ir bliūdelį).

Registracija būtina tel.: 863616433 arba el.p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.