Prieš 16 m. išvykęs į Pietų Korėją praktikuoti dzenbudizmo, aktorius, režisierius, rašytojas, vienuolis Kęstutis Marčiulynas – Bo Haeng Sunim dažnai atvyksta į Lietuvą pasidalinti su lietuviais savo patirtimi, veda seminarus, padeda dvasiniams ieškotojams surasti atsakymus. Vienuolis yra parašęs knygą „Laiškai iš Drakono kalnų“, o taip pat pastatęs monospektaklį „Auksinė šventykla“, kuris buvo rodomas daugelyje Lietuvos miestų.

2016 m. rugsėjo 3 d. Vilniuje, LITEXPO parodų ir kongresų centre dalyvavome I-ojoje tarptautinėje vietos bendruomenių šventėje – mugėje, skirtoje Vietos bendruomenių metams paminėti. Atstovaudami Kardokų bendruomenę pristatėme mūsų vykdomas veiklas, programas, harmoningo gyvenimo privalumus.

Gegužės mėn. 21 dieną „Laimės namuose“ lankėsi Kazlų Rūdos Trečiojo amžiaus universiteto aktyvistai. Papasakojome jiems apie savo gyvenimo būdą, ekologinę statybą iš šiaudų, gamtinę žemdirbystę bei sveiką mitybą. Svečiai apžiūrėjo sodybą, paragavo „Laimės namuose“ pagamintų vegetarinių vaišių. Smagu, kad garbaus amžiaus žmonės plečia savo akiratį, yra aktyvūs ir širdyje jauni.

Čia rojus! Duodu 10 balų! Ir aš norėčiau turėti tokius namus!- tokie buvo Kazlų Rūdos „Elmos“ mokyklos pradinių klasių moksleivių vertinimai, apsilankius pas mus :) Šią savaitę prasidėjo vaikų stovykla ir pirmąją dieną jie apsilankė „Laimės namuose“. Tokio gausaus vaikų būrio sulaukėme pirmą kartą, kiekvienas sodybos kampelis buvo aplankytas, išbandytas ir patikrintas :) Vaikai lipdė molį, ridenosi nuo kalno ir važinėjosi arkliuko traukiamu vežimu-karieta. Žadėjo sugrįžti...,o mes pažadėjome jų laukti!

Paskutinėmis mokslo metų dienomis pas mus svečiavosi mūsų kraštiečiai - Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos mokiniai. Ne bet kokie, o patys pažangiausi! Ši kelionė buvo jiems dovana už gerą mokymąsi... Tikimės, kad patiko...